Doradca marketingowy we Wrocławiu – Mateusz Morawski

Nazywam się Mateusz Morawski i obecnie pracuję w jednej z największych agencji marketingowych w Polsce. Realizuję stanowisko specjalisty ds. marketingu internetowego. Na co dzień jestem odpowiedzialny za koordynowanie procesu pozycjonowania witryn internetowych. Robię co mogę, by maksymalizować zadowolenie swoich partnerów biznesowych. Zależy mi na krystalizowaniu i scalaniu relacji biznesowych ze współpracownikami.

Jestem absolwentem nowatorskich kierunków studiów na Uniwersytecie wrocławskim – elitarnej dyplomacji europejskiej oraz przełomowego zarządzania bezpieczeństwem państwa. Studia o charakterze społecznym wyszlifowały we mnie zdolności lidera. Prócz tego brałem udział w szeregu działań o charakterze pro bono. Przewodziłem dwoma kołami naukowymi, w których byłem odpowiedzialny m.in. za marketing.

Doświadczenie marketingowe zbierałem pracując w największej we Wrocławiu szkole tańca, gdzie miałem przyjemność zajmować się promocją oraz organizowaniem eventów. Sprawowałem także obowiązki Rzecznika Prasowego Przedstawicielstwa Regionalnego Forum Młodych Dyplomatów we Wrocławiu. Ukończyłem pierwszą edycję Akademii Młodych Liderów.

Moje zainteresowania skupiają się na dwóch obszarach – polityce międzynarodowej i szeroko rozumianym marketingu. Wychodzę z założenia, że należy skupiać się na tym, co sprawia nam przyjemność, dlatego też, rozpocząłem przygodę z poradami dla biznesu.

Wesprę Cię merytorycznie

9 + 3 =